Program rozszerzony

 

Piątek 19 czerwca 2015:


11:30 – 14:30 Be Connected – spotkanie dla młodzieży

Spotkanie dla młodych (starsze klasy gimnazjum, liceum, studenci)

W programie „Rozmowy z Nikodemem” – podobnie jak w czasie spotkania Jezusa z Nikodemem padały ważne i trudne pytania – w czasie naszego spotkania odpowiemy na wiele ważnych i trudnych pytań młodych ludzi. W rolę Nikodema wpisze się Michał Nikodem.

MNMichał Nikodem
coraz bardziej szczęśliwy mąż Agnieszki… Absolwent Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego
Od 2004 roku dziennikarz TVN24: redaktor serwisów informacyjnych, przez rok w dziale zagranicznym popołudniowego wydania “Faktów” TVN, reporter programu TVN24 “Prosto z Polski”. Obecnie: redaktor “Poranka” TVN24 – “Wstajesz i wiesz”. Poza tym: Wspólnota „CHEFSIBA” , Apostolski Ruch Wiary, Stowarzyszenie Edukacyjne Integracja i Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Odpowiedzialni”.

Dodatkowo w programie Raperzy Bęsiu (Łukasz Bęś) i Dj Yonas (Jonatan Blank).
„Już drugi rok Bęsiu (Łukasz Bęś) i Dj Yonas (Jonatan Blank) tworzący skład RYM­cerze prowadzą pro­jekt „Nie Zmar­nuj Swo­jego Życia”. Jest on skierowany do młodzieży od 12 do 19 r.ż.!  Mają konkretny plan – przekazać młodym ludziom w swoim hip-hopie wartości uni­w­er­salne, chrześ­ci­jańskie i wskazać drogę lep­szego życia!”

Więcej o RYMcerzach na stronie: http://www.rymcerze.pl/

Przewidziana przerwa z drożdżówką.

18:00 Rozpoczęcie

Rozpoczęcie będzie wiązało się ze stanięciem w Uwielbieniu, wspólnej modlitwie przed Bogiem.

18:30 Spotkanie ze Słowem – „Szukaliśmy Ciebie”

Podobnie jak Maryja z Józefem szukali Jezusa w świątyni – my w naszym życiu szukamy Jezusa, który jako jedyny może wypełnić tęsknotę naszej duszy za spełnieniem w Bogu. Będzie to czas głoszenia Kerygmatu i czytania Słowa.


20:00 Czas dobrych wyborów

Każde głoszenie Słowa – by zaowocować musi się przekuć na konkretne decyzje. W naszej propozycji – czas decyzji to czas stanięcia w liturgii pokutnej.
21:45 Zakończenie

Sobota 20 czerwca 2015

Spotkanie poranne


9:00 – 11:00 Spotkanie ALPHA

Spotkanie prowadzone przez inicjatywę Alpha.
Alpha – patrz strona alphapolska.org

11:00 – 14:00 Piknik rodzinny z dodatkami

  • Zabawy i konkursy dla rodzin, poczęstunek, czyli kiełbaski z rożna za free….
  • Warsztat Murale, będzie poprowadzony na dwóch poziomach zaangażowania: początkujący i zaawansowani
  • pokaz malowania Murali, będzie 5 znanych w Polsce artystów, którzy beda tworzyć swoje impresje wydarzenia Jestem w Hucie: veraicon.com.pl
  • Turniej piłkarski o puchar bpa Grzegorza Rysia – atrakcyjne nagrody, prowadzi Siemacha. Na stronie huta.jestem.net.pl bedzie regulamin i formularz zgłoszenia
  • warsztaty gospel, prowadzą: Rhonda Adams – dyrygentka i solistka Krakow Gospel Choir, http://kgc.gospel.com.pl  oraz Ola Slawik z Joyful Voice, http://www.joyfulvoice.art.pl/index.php/en/


Spotkanie wieczorne


16:30 – rozpoczęcie

17:00 Betesda – „Czy chcesz być zdrowym?” Gość specjalny: ks. Eugeniusz Ploch (zastąpi Donalda Turbitta, który musiał odwołać swój przyjazd)

Przy sadzawce Betezda siedzieli chorzy i chromi oczekując na anioła, który poruszał wodę. Oczekujemy, że w czasie spotkania Bóg będzie poruszał dla nas wodę i przychodził z uzdowieniem zarówno w wymiarze ciała, jak i duszy i ducha. Bóg pragnie naszego zbawienia w sposób całościowy – integralny.

 

 

 

19:15 Przerwa

20:00 Eucharystia „Przygotujcie Ucztę”

Wspólna Eucharystia wszystkich środowisk Nowej Huty


21:30 Wspólne Uwielbienie

Po uroczystym eucharystycznym dziękczynieniu zapraszamy was na wspólne uwielbienie – chcemy oddać Bogu chwałę za to wszystko, co dla nas uczynił i za to, kim JEST. Chcemy w jednym Duchu i jednym głosem śpiewać i wychwalać majestat naszego Boga. Nie zapraszamy Was na koncert, ale na czas stawania przed Bogiem, czas w którym On może przemienić nasze serce, kiedy zechcemy przemienić nasze o Nim myślenie. Przyjdźcie i przekonajcie się, że prawdziwie Bóg jest wśród nas obecny!

22:15 Przerwa


22:30 Noc Męskiego Stawania w Wyłomie

W tą noc wiele grup męskich z całej Polski staje w wyłomie – zgodnie z Ez 22,30.

 „29 Lud tej ziemi mnoży gwałt i rozbój, krzywdzi ubogiego i nędzarza, a bezprawnie uciska cudzoziemca. 30 I szukałem wśród nich męża, który by wystawił mur i stanął w wyłomie przede Mną, by bronił tej ziemi i przeszkodził Mi w jej niszczeniu, a nie znalazłem takiego.”

Potrzebujemy – jako mężczyźni chronić nasze rodziny, jednak mur ochronny jest atakowany i ma pęknięcia i wyłomy. Gdy tworzą się wyłomy trzeba męża, który stanie w wyłomie by zapewnić ochronę i bezpieczeństwo.

Zapraszamy mężczyzn, by zostali z nami trochę dłużej – do północy – by wspólnie modlić się za nasze rodziny. W czasie spotkania konferencję wygłosi Przemek Sekuła.

Razem z nami modlą się mężczyźni we Wrocławiu, Kętach, Polanowie, Łodzi, Dzierżoniowie i wielu innych miejscach w Polsce.

24:00 Zakończenie

Jestem w HUCIE! Bądź i Ty!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *